
54 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Granit |
| Цвет | Черный |
| Основа чернил | Спиртовая |
| Пользовательские характеристики | |
| Країна походження | Польща |
| Назва для Розєтки | Маркер CD Granit водостійкий 0.7 мм чорний (gr.M857.Black) |
| Новинка | Нет |
| Особенности | Водостійкі |
| Назначение | Для CD-DVD |
| Тип | Перманентні маркери |
| Товщина лінії писання | 0,7 мм |
| Топ гурт | Маркер CD GRANIT 857 черный 0,7мм (20) |