
35 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Centropen |
| Основа чернил | Спиртовая |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Країна походження | Чехія |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Назва для Розєтки | Маркер для магнітних дошок Centropen WhiteBoard 2.5 мм круглий Зелений ( 8559/04) |
| Новинка | Нет |
| Назначение | Для дошки |
| Товщина лінії писання | 2,5 мм |
| Топ гурт | Маркер для сухостираемой доски Board Centropen 8559 зеленый 2,5мм (10) |