
30 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Buromax |
| Диаметр грифеля | 2.2 мм |
| Внешние параметры | |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Графітний олівець |
| Довжина, мм | 175 мм |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість в упаковці, шт. | 6 |
| Материал корпуса | Дерево |
| Назва для Розєтки | Набір олівців графітових Buromax Professional для креслення 6шт .2мм (BM.8564) |
| Новинка | Нет |
| Твердість грифеля | 3В, 2В, В, НВ, Н, 2Н |
| Тип | Набор |
| Топ гурт | Карандаши ВМ.8564 набор 6шт Professional чертежные (1/24) |
| Форма олівця | Шестигранна |