
61 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Buromax |
| Диаметр грифеля | 2.2 мм |
| Внешние параметры | |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Графітний олівець |
| Довжина, мм | 175 мм |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість в упаковці, шт. | 12 |
| Материал корпуса | Дерево |
| Назва для Розєтки | Набір олівців графітових Buromax Professional для креслення 12шт. 2мм (BM.8565) |
| Новинка | Нет |
| Твердість грифеля | 6В, 5В, 4В, 3В, 2В, В, НВх2, Н, 2Н, 3Н, 4Н |
| Тип | Набор |
| Топ гурт | Карандаши ВМ.8565 набор 12шт Professsional чертежные (1/12) |
| Форма олівця | Шестигранна |