
22 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Buromax |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Асорті |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість в уаковці, шт | 12 |
| Назва для Розєтки | Біндер металевиу Buromax 19мм 12 шт асорті (BM.5355) |
| Новинка | Нет |
| Розміри | 19 мм |
| Тип | Біндери |
| Топ гурт | Биндер 19мм BM.5355 цветные туба (12/150) |