
35 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Buromax |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Асорті |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість в уаковці, шт | 12 |
| Назва для Розєтки | Біндер металевий, Buromax 25мм 12 шт асорті (BM.5354) |
| Новинка | Нет |
| Розміри | 25 мм |
| Тип | Біндери |
| Топ гурт | Биндер 25мм BM.5354 цветные туба (12/150) |