
39 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Buromax |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість в уаковці, шт | 12 |
| Назва для Розєтки | Біндер металевий Buromax 32мм 12шт чорний (BM.5303) |
| Новинка | Нет |
| Розміри | 32 мм |
| Тип | Біндери |
| Топ гурт | Биндер 32мм BM.5303 (12/120) |