
80 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Buromax |
| Вид товара | Ножницы |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Для шульги |
| Довжина ножиць, см | 21 |
| Цвет | Черный |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Материал | Пластикова ручка |
| Материал лезвий | Металл |
| Назва для Розєтки | Ножиці офісні Buromax для лівші 21 см (BM.4529) |
| Новинка | Нет |
| Розмір мм | 210 мм |
| Розпродаж | Нет |
| Топ гурт | Ножницы 210мм ВМ.4529 для левшей офисные (12) |