
145 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Buromax |
| Цвет | Оранжевый |
| Формат | A4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Змінний індекс на торці | Є |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество листов | 280 |
| Материал | Картон + Поліпропілен |
| Металева окантовка | Немає |
| Назва для Розєтки | Папка-реєстратор Buromax А4 35 мм 2-D кольца PP Помаранчевий (BM.3101-11) |
| Новинка | Нет |
| Тип механизма | Кільцевий |
| Топ гурт | Регистратор А4(2кольца) 40мм ВМ.3101-11 оранжевый PVC (10/50) |
| Ширина торця, мм | 40 мм |