
160 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Buromax |
| Цвет | Черный |
| Формат | A4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Змінний індекс на торці | Є |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество листов | 280 |
| Материал | Картон + Поліпропілен |
| Металева окантовка | Немає |
| Назва для Розєтки | Папка-реєстратор Buromax А4 35 мм 4-D кільця PP Чорна (BM.3106-01) |
| Новинка | Нет |
| Розпродаж | Нет |
| Тип механизма | Кільцевий |
| Топ гурт | Регистратор А4(4кольца) 40мм ВМ.3106-01 PVC черный (10/50) |
| Топ роздріб | Да |
| Ширина торця, мм | 40 мм |