
78 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Buromax |
| Цвет | Синий |
| Формат | A5 |
| Пользовательские характеристики | |
| Змінний індекс на торці | Є |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество листов | 450 |
| Материал | Картон + Поліпропілен |
| Металева окантовка | Є |
| Назва для Розєтки | Папка-реєстратор Buromax А5 70 мм PP синій (BM.3013-02) |
| Новинка | Нет |
| Тип механизма | Арковий |
| Топ гурт | Регистратор А5 7см BM.3013-02 синий односторонний (20) |
| Ширина торця, мм | 70 мм |