
93 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Buromax |
| Цвет | Оранжевый |
| Формат | A4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Змінний індекс на торці | Є |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество листов | 450 |
| Материал | Картон + Поліпропілен |
| Металева окантовка | Є |
| Назва для Розєтки | Папка-реєстратор Buromax А4 70 мм PP Помаранчевий (BM.3001-11c) |
| Новинка | Нет |
| Тип механизма | Арковий |
| Топ гурт | Регистратор А4 7см BM.3001-11 PVC оранжевый (10/50) |
| Ширина торця, мм | 70 мм |