
70 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Buromax |
| Диаметр линзы | 75 мм |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Увеличение | 3-кратне |
| Конструкция | Ручні |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал лінзи | Скло |
| Назва для Розєтки | Лупа Buromax 75 мм х 3 чорна (BM.4303) |
| Новинка | Нет |
| Особенности | З тримачем |
| Назначение | Для читання |
| Підвищення | 3 х |
| Тип | Лупи |
| Топ гурт | Лупа D 75мм х3 ВМ4303 (24) |