
1 151 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Buromax |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 450 г |
| Вид | Дворядковий етикет-пістолет |
| Диаметр рулона | 80 мм |
| Цвет | Синий |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Количество символов | 10 |
| Назва для Розєтки | Етикет-пістолет Buromax дворядковий вертикальний Синій (BM.4311) |
| Новинка | Нет |
| Розмір етикетки | 23x16 мм |
| Размер шрифта | 0,5 см |
| Форма етикетки | Прямокутна |