
69 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Buromax |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Для правші |
| Довжина ножиць, см | 16,5 |
| Цвет | Серебристый |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Материал | Суцільнометалеві |
| Материал лезвий | Металл |
| Назва для Розєтки | Ножиці офісні Buromax 16.5 см (BM.4502) |
| Новинка | Нет |
| Розмір мм | 165 мм |
| Топ гурт | Ножницы 165мм BM.4502 резиновые вставки цельнометаллические (12) |