
134 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Donau |
| Цвет | Синий |
| Формат | A4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Країна походження | Швейцарія |
| Материал | Щільний картон |
| Назва для Розєтки | Бокс для архівації документів Donau 155мм синій 7663301PL-10 |
| Размер | 300х155х340 мм |
| Тип | Архівний бокс |
| Топ гурт | Бокс для архивации документов DONAU 155мм синий 7663301PL-10 |