
16 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buromax |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість в уаковці, шт | 12 |
| Назва для Розєтки | Біндер металевий, BUROMAX 19мм 12 шт чорний (BM.5305) |
| Новинка | Немає |
| Розміри | 19 мм |
| Тип | Біндери |
| Топ гурт | Біндер 19 мм BM.5305 (12/300) |