
35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buromax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Асорті |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість в уаковці, шт | 12 |
| Назва для Розєтки | Біндер металевий, Buromax 25мм 12 шт асорті (BM.5354) |
| Новинка | Немає |
| Розміри | 25 мм |
| Тип | Біндери |
| Топ гурт | Біндер 25 мм BM.5354 кольорові туба (12/150) |